Spotkania Życia to jeden z wielu Programów Życia, których wspólną ideą jest życie i łączenie się ponad wszelkimi podziałami w jedności z nią.

Spotkania Życia są dla tych, co chcą przedstawiać swoje projekty lub wiedzę w różnych dziedzinach oraz tych, którzy są chcą tę wiedzę przyswajać.

Czy uda się nam zdążyć i w działaniach ważnych dla naszych rodzin i dzieci? Czy ruszymy pospolicie w różnych aspektach naszego życia, by żyło się pełniej dla wszystkich, z szacunkiem i świadomością dla wszystkiego?

Wszystkie działania, które podejmujemy są dla wszystkich, ze wszystkimi i dla wszystkiego. Jesteśmy tu po to by ku życiu zmierzać i w życie obfitować innych.

Światła miłości bramą i stopami dla wielu może być każdy, bo jednocząc na możliwie wielu poziomach i przestrzeniach świadomości. Ten komunikat jest jeden, bo jedna prawda, a my w niej jak sami wiecie trwamy w zapomnieniu, że żyjemy i życiem jesteśmy, by życie tworzyć. Nie należy przestawać na kawałku swojego świata, a raczej kolejnego, nowego świata w kolejnej dla nas przestrzeni..

Wierzę, że tak jak potrafimy, jednoczymy wszystkich, którzy na jedność są gotowi. W dawaniu, potrzebuję też wsparcia w w działaniach. Być może cały czas ponoszę piękny ciężar swoich konsekwencji tamtego ja, pewnie wielu z Was także, ale mamy już moc, moc życia.

Jeżeli starczy Wam siły, to łącząc wspólne działania Was lub Wam znajomych osób, możemy dokonać zmiany także na planie fizycznym, być jej częścią. Możemy się do kogokolwiek przyłączyć lub przyłączyć kogokolwiek.

Przyłączysz się?

Spotkania Życia odbywają się w przestrzeni online na platformie Discord oraz stacjonarnie na terenie całego kraju. Dotyczą wszelkiej tematyki dotyczącej życia i jego przywracania. Zobacz jakich obszarów dotykają, klikając TUTAJ.