W każdy piątek o godzinie 19. zapraszamy na spotkania organizowane przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Niezależnych Psychologów i Terapeutów pod nazwą „Terapia narodu”


DLA KOGO SPOTKANIA?

NIE TYLKO DLA DYPLOMOWANYCH PSYCHOLOGÓW I TERAPEUTÓW, ALE DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CZUJĄ, ŻE DAJĄ MOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI LUB, ŻE MOŻE BYĆ TO TWOJA DROGA
🔸Zapraszamy m.in. terapeutów i psychologów, choć psychologiem i terapeutą m.in. z definicji słowa terapia czy psychologia, jest dla siebie każdy z nas.
🔸Istoty żywe, które prowadzą grupy, kręgi lub pracują z empatią w innym charakterze, to również dla Was. Wszyscy my, to przecież „nauczyciele” miej lub bardziej prawdziwi, ale jednak.
🔸Właśnie Ci, którzy świadomie mają ten dar i stając się nośnikami wiadomości, biorą odpowiedzialność swoich myśli, słów, czynów, działań i zaniechań.

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/2aMl7H0VY

Link do Discorda:
https://discord.gg/MP4mzABx
Pokój:
TEMATYCZNE
Kanał:
NARÓD I WOLNOŚĆ

#polskaponadpodziałami
#naródbezgranic

 

Organizujemy spotkania dla psychologów, terapeutów, którzy chcą poznać trochę więcej na temat tego, w jaki sposób hipnoza tego świata, który widzimy za zewnątrz może wpływać na psychikę ludzi ale nie w ujęciu jednostkowym, jak nas uczono tutaj na studiach ale w ujęciu
świadomościowo-duchowym. Mówimy tutaj o tym, że ludzie się budzą i tak na prawdę wydarzają się dookoła nas wszystkich różne trudne sytuacje.

Być może dobrym kierunkiem jest przyglądać się człowiekowi w pojedynkę, czyli sam na sam i w jakikolwiek sposób mu ułatwiać, pomagać, natomiast bardzo ważnym tematem jest temat hipnozy narodu, który wynika przede wszystkim z zafałszowanego języka, sfałszowanej historii, tożsamości, programów sztucznej inteligencji, które są narzucane, hipnozy, która jest hipnozą zbiorową i zbiorową świadomością tego, że w nieświadomości robimy pewne rzeczy, które są nam dyktowane przez coś i pośrednio przez kogoś. Jeżeli jesteście zainteresowani to takie spotkanie jest dla ludzi, którzy są na szerszą skalę pomagać innym, dawać im moc sprawczą, wyciągać ludzi, ale prze wszystkim zbiorową świadomość z tego co się nazywa Nasza rzeczywistość w taką, która jest już dostosowana do takiego przebudzającego się świata. Ma to na celu przede wszystkim skierowanie ludzi na tematy, które są dla nich ważne, po to, żeby zbiorowo można było zbudować świadomość w programach, które wdrażamy, które też jednoczymy z innymi ludźmi, którzy świadomościowo się wspierają i odbudować ducha narodu, który z mocą pewności siebie ale też z konkretnymi narzędziami da im dużo więcej, wszystko inne ale dużo dużo więcej niż oni nawet myślą na dłuższą metę i przede wszystkim jest skierowany na to, żeby przyszłe pokolenia na tym zyskały, a my żebyśmy mogli posprzątać to co się wydarzyło. Można temu zapobiec i różnym innym rzeczom, do tego dążymy, żebyśmy jako specjaliści, jako ludzie, którzy mają już wypracowaną wewnętrzną wrażliwość, mogliby zmierzyć się z tym tematem w Polsce i na świecie.